Saydam Gümrük Müşavirliği Hakkında


Saydam Gümrük Müşavirliği, 20 yılı aşkın süredir dinamik ve deneyimli kadrosu, güçlü teknolojik alt yapısı ile “Gümrük Müşavirliği ve Dış Ticaret Danışmanlığı” faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamızın ana prensipleri; mevzuatı anlık takip ederek müşterilerini bilgilendirmek, güven, ticari sırların korunması, mutlak müşteri çıkarlarının gözetilerek kaliteli hizmetten ödün vermemektir.

Hizmet verdiği alanda en iyi olma gayesiyle tükenmeyen arayışları ve yeni çözümler üreten yapısı ile Saydam Gümrükleme; kanunların öngördüğü hukuki zorunlulukların tamamını yerine getirerek, müşterilerinin kendisine devretmiş olduğu sorumluluğun gereklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi misyon edinmiştir.

Saydam Gümrük Müşavirliği, her departmandaki eğitimli, genç, dinamik personel kadrosuyla ülkemizin önde gelen kuruluşlarına hizmet veriyor olmaktan gurur duymaktadır. Ana felsefe olarak kaliteli hizmeti kendisine ilke edinmiş ve bu konuda her türlü modern yatırımlarını tamamlamıştır.

Gümrük Müşavirliği sektöründe “en iyiye ulaşma yolunda” sürekli araştırmalar yapan ve yeni çözümler üreten Saydam Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. ; mevzuatın öngördüğü hukuki zorunlulukların ve formalitelerin tamamını en kısa zamanda ve doğru bir şekilde yerine getirerek müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Firmamız, mesleki açıdan etik değerlere ve prensiplere bağlı kalmayı ilke edinmiştir.

Kalite & Yönetim


Hizmetin Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uygun sürdürülmesine birinci derecede önem veren şirketimizin yapısı sizlerle her geçen gün katlanmaktadır.

Eğitim planımızda bulunan tüm şirket içi eğitimler, müşterilere verdiğimiz bilgilendirme toplantıları, mevzuat eğitimleri ,temel bilgiler doğrultusunda talep halinde müşterilerimize detaylı olarak verilmektedir.. Ayrıca eğitim planımıza göre çeşitli grup eğitimleri verileceği durumlarda şirket dışı eğitimler de düzenlenmektedir.

Gümrük müşavirlik hizmeti ile ilgili kanun, tüzük, yönetmelik ve diğer yasal düzenlemeler ve bunlarda yapılan değişiklikler yayımlandıkları tarihte uygulamaya konularak gümrük işlemlerinin bunlara uygun olarak yapılması sağlanır.

Şirketin çalışanları müşterinin önemini bilir, müşteri memnuniyetini sağlamak ve sürekli kılmak amacıyla gümrük müşavirlik işlemlerinin her aşamasında hızlı, yasal ve güvenilir olarak, güncel bilgilerle zamanında hizmet verir.

Müşterilerimiz ve çalışanlarımız yararına tedarikçilerimizle işbirliği içinde çalışılır.

Saydam Gümrükleme’nin sürekli gelişimi amacıyla, şirketimizin en değerli kaynağı kabul edilen çalışanlarımıza yatırım yapılır, şirket içi eğitim ve sosyal faaliyetler ile desteklenir.

Teknolojik yenilikler, bilimsel ve yönetsel gelişmeler sürekli takip edilir, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın bu yeniliklerden ve gelişmelerden yararlanmaları sağlanır.

Saydam Gümrükleme bünyesinde çalışan personelin eğitim gereksinimlerini saptayarak var olan bilgilerini yenileyip daha üst seviyelere taşımak, sektördeki yenilikleri ve değişiklikleri izlemesini sağlamak, görev tanımlarının gerektirdiği yetkinlikleri kazandırarak mesleki verimliliklerini arttırmak ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla çeşitli eğitimler şirketin eğitim dönemlerinde planlanmaktadır.

Değerlerimiz


Müşteri Odaklı olmak;

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken hızlı, kaliteli ve beklentilerinin üzerinde hizmet vermek ilk önceliğimizdir.

Dürüst ve güvenilir olmak;

Bilgi, birikim ve görgümüz ile öne çıkmak, kalitede, hizmette en iyi olmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ana hedefimizdir.

Sorumluluk sahibi olmak;

Müşterilerimiz için değer yaratmak, hizmetlerimiz sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Sektorde sahip olduğumuz dürüst, güvenilir ve sorumluluk sahibi imajını korumak ana hedefimizdir..

Çalışanlarımıza güvenmek, bilgiyi aramak ve öğrenerek büyümek;

Çalışanlarımızın mutluluğu, bizlerin mutluluğu ve müşterilerimizin memnuniyetidir. Çalışanlarımızın işlerini yaparken en doğru kararları en doğru zamanda verebileceklerine inanır, sürekli gelişmeyi talep etmelerini, bilgiye ulaşmak için çeşitli kaynakları kullanmalarını, araştırma yapmalarını, çaba harcamalarını ve gerçek potansiyellerini ortaya koymalarını bekler ve bu konularda onları destekleriz. Hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesinin göstergesidir.

Takım çalışmasına inanmak;

Başarının, disiplinli, planlı ve takım ruhuyla birlikte çalışılarak elde edileceğine inanırız.

Sürekli gelişimi hedeflemek, fikirlerin ve kültürlerin farklılıklarına değer vermek;

Mevzuattaki değişiklikleri ve iş konumuzla ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip eder, doğru çözüme ulaşmak için farklı görüşleri özgürce dile getirir ve yaratıcılığımızı yaptığımız her işe entegre ederiz. Müşterilerimizin degisen ihtiyaçlarını karşılarken, kaynaklarımızı, bilgi ve birikimimizi sonuna kadar kullanmak ve doğru sonucu en kısa sürede müşterilerimize ulaştırmak ana hedefimizdir.

Geçmişimizle gurur duyuyoruz, geleceğe güvenle bakıyoruz.

Vizyon & Misyon


Misyonumuz;

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmeti, çalışanlarımıza her türlü eğitim ve teknoloji desteği vererek, karşılıklı güven içinde sağlamak,

Vizyonumuz;

Hizmetleri ile müşterilerini hedeflerine ulaştırmak, bilgi ve şirket değerleriyle sektörde örnek şirket olmak,

İlkelerimiz;

 • Müşterisine değer verir, saygı duyar
 • Verdiği hizmetin tam sorumluluğunu taşır
 • Müşterisiyle devamlı, hızlı ve sağlıklı ilişki kurar.
 • Müşterilerine sadece yapabileceği sözü verir.
 • Her defasında verdiği sözden fazlasını gerçekleştirir.
 • Yeni müşterilerini kazanmak için, müşterilerinin mutluluğunu devam ettirmesi gerektiğini bilir.
 • Müşterilerine bizimle iş yapmak basit, kolay ve güvenilir dedirtmek için yoğun gayret gösterir.
 • Müşterisine verdiği hizmette hem tedbirli hem de iş bitiricidir.
 • Müşterisine devamlı yüksek kalitede ve organize hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
 • Müşterisinin acil işlerine öncelik verir.
 • Hizmette kaliteden hiçbir şart altında taviz vermez.
 • Müşterilerinin saklı tutulması gereken bilgilerini kesinlikle gizli tutar.
 • Şirket faaliyetlerinde modern teknolojiyi kullanır.
 • Sürekli kendini inceler, kritik eder, değerlendirir, iyileştirir, yeniler ve kendisiyle rekabet eder.

Yönetim Politikamız


Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin her aşamasında uzman kadromuz ile maksimum müşteri memnuniyetine odaklı, yasal ve mevzuatlara uygun güvenilir ve güncel bilgi kaynaklarını çağdaş teknoloji ve kalite yönetim sistem şartları doğrultusunda sürekli geliştirerek taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz yerine getirmekteyiz.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?